Schmidt Mária: A titkosszolgálatok kulisszái mögött. Hitek, ideológiák és hírszerzők a XX. században. Dedikált példány! Bp., 2006. XX. sz. intézet. Kiadói kartonálásban
Csanádi Norbert-Nagyváradi Sándor-Winkler László: A magyar repülés története. Bp.,1974, Műszaki. Első kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, javított gerinccel, kissé kopott borítóval.
Az egyik szerző, Winkler László (1926-2001) muzeológus, repüléstörténet-kutató dedikációjával.
Gonda Imre - Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, kis hiány rajta