Könyvek: Történelem

Tételek száma: 144

15779.

Kikiáltási ár:
800 Ft
48-as Erdély. Zsebkönyv. Spectator [Krenner Miklós] előszavával. Kolozsvár, 1943. Id. Jordáky L. 116+(2)p.+1t. Kiadói papírborítóban
15780.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Schmidt Mária: A titkosszolgálatok kulisszái mögött. Hitek, ideológiák és hírszerzők a XX. században. Dedikált példány! Bp., 2006. XX. sz. intézet. Kiadói kartonálásban
15781.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
15782.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
15783.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Tardy Lajos: Rabok, követek, kalmárok az oszmán birodalomról. Gondolat Kiadó, 1977. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval
15784.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15785.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
15786.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Gonda Imre - Niederhauser Emil: A Habsburgok. Egy európai jelenség. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, kis hiány rajta
15787.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Bánhalmi János, Szalay Péter: F-1 Autó Modell história 1950-1986. Eger 1986. MTI
15788.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Forrai Sándor: Küskarácsonytól sülvester estig .egy botra rótt középkori székely kalendárium és egyéb rovásírásos emlékeink. Bp., é.n. Múzsák. Kiadói papírborítékban
15789.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Isabelle Bricard: Európai uralkodócsaládok. Fordította: Tótfalusi Ágnes. Bp.,2001, Gabo. Kiadói kartonált papírkötés, kissé dohos.
15790.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft