https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 51

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Királyi Magyar Természettudományi Társulat könyvsorozatának kötete: Dr. Kol Erzésbet: Tiszaparttól Alaszkáig.  Sure Barnett: Az élet intézői. Gheyselinck R.: A nyughatatlan föld.  Bp.,1940 -1941, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói világos barna egészvászon-kötés, változó állapotban, kis kopásnyomokkal a borítón, az egyik borítósarkon folttal.
17197.

Királyi Magyar Természettudományi Társulat könyvsorozatának kötete: Dr. Kol Erzésbet: Tiszaparttól Alaszkáig. Sure Barnett: Az élet intézői. Gheyselinck R.: A nyughatatlan föld. Bp.,1940 -1941, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói világos barna egészvászon-kötés, változó állapotban, kis kopásnyomokkal a borítón, az egyik borítósarkon folttal.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Takács Jenő: Női mellek. Mastologiai propaedeutica. Miskolc, 1998, Szent Maximilian. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
17198.

Takács Jenő: Női mellek. Mastologiai propaedeutica. Miskolc, 1998, Szent Maximilian. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Ian A Baker: A tibeti gyógyítás művészete. Deepak Chopra előszavával. Dr. Eke Károly: A keleti gyógyítás útjain. + Művészet dióhéjban.
17199.

Ian A Baker: A tibeti gyógyítás művészete. Deepak Chopra előszavával. Dr. Eke Károly: A keleti gyógyítás útjain. + Művészet dióhéjban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
Móczár László: Állatok gyűjtése. Bp., 1962. Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben.
17200.

Móczár László: Állatok gyűjtése. Bp., 1962. Gondolat. Kiadói egészvászon kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
3
Elemi földrajz a zalavármegyei elemi népiskolák 3-ik osztály aszámára. Miniszteri tabterv szerint. írta: Szalay Sándor. nagykanizsa, 1924. Fischel Fülöp. 46p.
17201.

Elemi földrajz a zalavármegyei elemi népiskolák 3-ik osztály aszámára. Miniszteri tabterv szerint. írta: Szalay Sándor. nagykanizsa, 1924. Fischel Fülöp. 46p.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Báró Dr. Krafft-Ebing R.: Psychipathia Sexualis. Különös tekintettel a rendellenes nemi érzésre. XII. bővített és javított kiadás után magyarra fordította: Dr. S. K. M. Budapest, 1908, Kostyál Jenő Kiadása. Révai és Salamon könyvnyomdája. Kopottas kiadói egészvászon, VI+387 p.  A borítója kopottas. A kötése sérült, laza és az elejéről pár lap kijár (I-VI p.)
17202.

Báró Dr. Krafft-Ebing R.: Psychipathia Sexualis. Különös tekintettel a rendellenes nemi érzésre. XII. bővített és javított kiadás után magyarra fordította: Dr. S. K. M. Budapest, 1908, Kostyál Jenő Kiadása. Révai és Salamon könyvnyomdája. Kopottas kiadói egészvászon, VI+387 p. A borítója kopottas. A kötése sérült, laza és az elejéről pár lap kijár (I-VI p.)

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Maurice Maeterlinck: A termeszek élete. Fordította: Szolchányi Károly. Bp.,[1927],Dick Manó. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték, jó állapotban.
17203.

Maurice Maeterlinck: A termeszek élete. Fordította: Szolchányi Károly. Bp.,[1927],Dick Manó. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Webersik, Gottlieb Geographisch-statistisches Welt-Lexikon. Ein Nachschlagebuch übder die Länder, , Staaten, Kolonien, Gebirge, Flüsse, Seen, Inseln, Städte, Marktflecken, Badeorte, (.), Häfen, Eisenbahnstationen . Wien und Leipzig, 1908. Hartlebens Verlag. REPRINT. Kiadói egészvászon kötésben, új állapoban.
17204.

Webersik, Gottlieb Geographisch-statistisches Welt-Lexikon. Ein Nachschlagebuch übder die Länder, , Staaten, Kolonien, Gebirge, Flüsse, Seen, Inseln, Städte, Marktflecken, Badeorte, (.), Häfen, Eisenbahnstationen . Wien und Leipzig, 1908. Hartleben's Verlag. REPRINT. Kiadói egészvászon kötésben, új állapoban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Die Chemie des täglichen Lebens. Das neue Buch der Erfindungen, Gewerbe und Industrien. V. Leipzig-Berlin, 1873, VIII+448 p. Fametszetes illusztrációkkal. Német nyelven. Korabeli kopottas félvászon-kötésben.
17205.

Die Chemie des täglichen Lebens. Das neue Buch der Erfindungen, Gewerbe und Industrien. V. Leipzig-Berlin, 1873, VIII+448 p. Fametszetes illusztrációkkal. Német nyelven. Korabeli kopottas félvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
EUR
,
10,59
USD
Ajánlatok száma:
0
Romhányi Attila: A föld papagájai. Bp.,1995, Dunakönyv. Kiadói kartonált papírkötés.+David Black: Állatcsodák. Bp.,1987,Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17206.

Romhányi Attila: A föld papagájai. Bp.,1995, Dunakönyv. Kiadói kartonált papírkötés.+David Black: Állatcsodák. Bp.,1987,Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
EUR
,
9,41
USD
Ajánlatok száma:
0
2 példány: Lust, John-Tierra, Michael A természetes gyógymódok bibliája Hunga-Print, 1991. könyvéből. Kiadói kartonálásban.
17207.

2 példány: Lust, John-Tierra, Michael A természetes gyógymódok bibliája Hunga-Print, 1991. könyvéből. Kiadói kartonálásban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Dr. Simoncsics Péter: Akupunktúra, életenergia, egészség. Bp., 1990. Téka. Kiadói papírborítékban
17208.

Dr. Simoncsics Péter: Akupunktúra, életenergia, egészség. Bp., 1990. Téka. Kiadói papírborítékban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz