Könyvek: Társadalomtudomány Tételek száma: 32
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1911650
17260
348
Books: Social sciences
Papp István: Finn-magyar szótár. Bp.,1970, Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. 1802751
17261
348
Books: Social sciences
Lackó Miklós: Sziget és külvilág Bp., 1996. MTA Történettudományi Intézet, 1817646
17262
348
100
Books: Social sciences
Tanulmányok, cikkek a fővárosi gyermekvédelem köréből. Bp., 1991. 224p. csak 300 pld. 1766274
17263
348
2200
Books: Social sciences
Közgazdasági Lexikon I. kötet. Szerk.: Dr. Halász Sándor, Dr. Mandelló Gyula. Budapest, 1898, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel, kopott gerinccel, foltos lapszélekkel. 1766278
17264
348
Books: Social sciences
Közgazdasági Lexikon III. kötet. Szerk.: Dr. Halász Sándor, Dr. Mandelló Gyula. Budapest, 1901, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói aranyozott gerincű félbőr kötés, márványozott lapélekkel, kopott gerinccel. 1783672
17265
348
Books: Social sciences
Melinda Blau; Tracy Hogg: A suttogó titkai 1. - A csecsemő gondozása és nevelése. Bp., 2005. Európa. 1732064
17266
348
Books: Social sciences
Bognár Cecil: Pszichológia. Bp.,1935,Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval. 1962811
17267
348
Books: Social sciences
Bognár Cecil: Pszichológia. Bp.,1946,Szent István-Társulat. Második kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, a borítón bejegyzéssel, a címlapon névbejegyzéssel, megviselt állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft