Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom Tételek száma: 92
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1889804
17432
348
Books: Tales
Móra Ferenc: Titulász bankója. Reich Károly rajzaival. Bp.,1977, Móra. Kiadói félvászon-kötés. 1889814
17433
348
Books: Tales
H. C. Andersen 2 műve:
A hókirálynő. Fordította, és átdolgozta: Rab Zsuzsa. Ágotha Margit rajzaival. Bp., 1982, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Andersen legszebb meséi. Válogatta, és a gyerekeknek átdolgozta Rab Zsuzsa. Heinzelmann Emma rajzaival. Bp.,1975, Móra. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói hiányos papír védőborítóban. 1966187
17434
348
Books: Tales
Gelencsérné Lazarovits Klára:Hol terem a ház? Bp., 1977. Móra. Kiadói kartonálásban 1966182
17435
348
900
Books: Tales
Gunilla Hansson Grethe Fagerström
Peti, Ida és Picuri. Móra Könyvkiadó, 2017. Szexuális felvilágosító könyv. Kiadói papírborítékban. 1966185
17436
348
Books: Tales
Balázs Béla: A hét királyfi. Würtz Ádám grafikáival. Bp., 1984. Móra. Kiadói kartonálásban 1966183
17437
348
900
Books: Tales
A medvefiú. Finnugor népek meséi. Urai Erika rajzaival. Bp.,1984 Európa Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. 1815377
17438
348
Books: Tales
Sziráky Judit: A csillagvadász. Fazekas Lajos rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban. 1815369
17439
348
Books: Tales
Arany 1x1. Reich Károly rajzaival. Bp., 1972, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval. 1755800
17440
348
Books: Tales
Walter Krumbach: Kormoska. Fordította: Donászy Magda. Erika Baarmann rajzaival.
Bp.,é.n, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval. 1755782
17441
348
Books: Tales
Bolidzsár Iván: Tündér Viola és a bábuk. Würtz Ádám rajzaival. Bp.,1981, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. 1802975
17442
348
Books: Tales
Jánosi György: A láthatatlan szélmalom. Mesék Nemes Török János rajzaival. Bp., Athenaeum. Félvászon kötés 1755860
17443
348
Books: Tales
Mezei Éva: Mi mozog? Gaál Éva rajzaival.
Bp.,1978, Móra. Kiadói kartonált papírkötés. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft