Vegyes szakácskönyv tétel, 3 db:
Édességek. Nova szakácskönyvek. Bp.,1990,Officina Nova. Kiadói kartonált papírkötés.
A sütés iskolája kezdőknek és haladóknak. Bp., 1997, Magyar Könyvklub. Kiadói kartonált papírkötés.
Frank Júlia: Nagy fagylaltkönyv. Bp.,1991,Gondolat. Kiadói kartonált papírkötés.
3 db szakácskönyv: 20 ország konyhája, Lennhart Winlund szakácskönyve. Az első magyar nyelvű svéd gasztronómia, hagyományos északi receptekkel, Teljes tápértékű reformkonyha
Csatári-Szűts Kálmán-Komjáti István: Borsó és babtermesztés. Mezőgazdasági Kiskönyvtár. Bp.,1965, Mezőgazdasági Kiadó. Második, átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés.
Dr. Anghi Csaba: Nutria- és nyérctenyésztés, perzsa- és pannofixprém termelés. Bp.,1961, Mezőgazdasági. Kiadói papírkötés, az elülső borító hiányzik, a felsző lapszéleken egérrágta nyomokkal.