Könyvek: Egyéb ritkaságok Tételek száma: 288
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1894500
17549
348
Paulo Coelho: Az alkimista. Fordította: Simkó György, Piros Ákos. Bp.,2007,Athenaeum 2000. Kiadói kartonált papírkötés. 1910396
17550
348
Magyar népballadák és románcok. Vargha Gyula bevezetésével. Élő Könyvek - Magyar Klasszikusok. XL. kötet. Bp., é.n., Franklin. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval. 1929389
17551
348
Gergely Sándor: Hidat vernek. Bp., 1927, szerzői. Sérült gerincű papírkötésben. 1940925
17552
348
Verne Gyula: A tizenötéves kapitány. Fordította: Adorján Andor. Geiger Richárd rajzaival. Bp.,é.n., Forrás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval. 1910416
17553
348
Albisy Katalin: Kova Gyuri és társai. Elbeszélesek. Bp.,1902, Rákosi Jenő. Átkötött kopottas félvászon-kötés, foltos. 1929391
17554
348
Schack Béláné: Azokkal, akik sírnak. Bp., 1916, Hornyánszky. Papírkötésben, jó állapotban. 1897565
17555
348
Lavrenyov, Borisz: Amerika hangja. Bp., é. n., Új Magyar Könyvkiadó. Papírkötésben, jó állapotban. 1955473
17556
348
Axel Munthie: San Michele I-II. kötet. Bp.,1932,Káldor. Kiadói illusztrált papírkötésben. 1963851
17557
348
Kiss József: Mese a varrógépről. Baditz Ottó rajzaival. Bp.,1884, Dobrowsky és Franke, 1 t.+63 p.+3 t. Első kiadás. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, az elülső kötéstáblán sérüléssel, egy kijáró illusztrációval, foltos lapokkal. 1726258
17558
348
Kiss János: A bábjátékos munkájáról. Bp., 1952, Művelt Nép. Megjelent 1500 példányban. Tűzött papírkötésben, jó állapotban. 1803195
17559
348
Váth János: Pannontenger csillaga. Szombathely, [1917], Nemzedékek Irodalmi Vállalat. A szerző dedikációjával! Sérült, tűzött papírkötésben. 1963918
17560
348
Plutarchos: Párhuzamos életrajzok. IV. kötet. Fordította: Dr. Kacskovics Kálmán. Bp., 1900, Pallas-ny., 543 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kijáró elülső szennylappal és előzéklappal, volt könyvtári példány. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft