Angelo Corbetta (?- ): Szerelem nélkül (Senza amore). Vegyes technika,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/348/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Angelo-Corbetta-Szerelem-nelkul-Senza-amore-Vegyes-technika-vaszon-jelzett-uvegezet~II1839816
1839816
10044
348
14000
Kikiáltási ár:
14 000 Ft 37,84 EUR , 41,18 USD
Leírás: Angelo Corbetta (?- ): Szerelem nélkül (Senza amore). Vegyes technika, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 70×80 cm
: vörös_iván