Ex libris és kisgrafika Tételek száma: 27
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1896727
10512
348
Ex libris - small-graphics
Krón Béla (1884-1965): Hamburg. Rézkarc, papír, jelzett, foltos, 14×10 cm 1977359
10513
348
Ex libris - small-graphics
1918 K. Kovács Pál (1889-?): Z. Zolnay Vilmos. Szecessziós ex libris, linó, papír, jelzett a dúcon, 12x8 cm 1950145
10514
348
Ex libris - small-graphics
Alexandre Lunois (1863-1916): Le camarade de voyage. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 19,5×13 cm 1896437
10515
348
Ex libris - small-graphics
Menyhárt József (1901-1976):In memoriam Galambos Ferencné. Fametszet, papír, jelzett a dúcon, 9×8 cm 1977375
10516
348
Ex libris - small-graphics
Molnár Iscsu István (1947- ) Karácsonyi üdvözlet, papír, színes rézkarc, jelzett a karcon, 15x10 cm. 1977273
10517
348
Ex libris - small-graphics
Szász Endre (1926-2003): 4 db arckép, klisé (fametszet), papír jelzés nélkül, 9,5×5,5 cm 1977303
10518
348
Ex libris - small-graphics
Szász Endre (1926-2003): 3 db férfi portré, klisé (rézkarc), papír jelzés nélkül, 16×9,5 cm 1622763
10519
348
Ex libris - small-graphics
Stettner Béla (1928-1984): Galambos Ferenc 70. születésnapjára ex libris. Linó, papír, jelzett, 10,5x15,5 cm 1975317
10520
348
Ex libris - small-graphics
Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Kuylen 1938. Színezett rézkarc, papír, jelzett,14,5×9,5 cm 1975183
10521
348
Ex libris - small-graphics
Vertel József (1922-1993): Ex libris Szilvássy Judit. Rézkarc, papír, jelzett, 7,5×5,5 cm 1975178
10522
348
Ex libris - small-graphics
Vén Zoltán (1941-): Pillangós hát akt. Színezett rézkar, papír, jelzett, 12,5×6 cm 1975222
10523
348
Ex libris - small-graphics
Weiss Antal (?-?): Ex libris Rottenbiller Ödön. Klisé, papír, jelzett a klisén, 7×6,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft