Üvegtárgyak Tételek száma: 49
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1899377
11289
347
Glass-objects
Üveg hamutál, minimális csorbával, d: 14,5 cm 1970275
11290
347
Glass-objects
Ólomkristály váza, 2 db, metszett, karcolásokkal, csorbákkal, m: 11 és 17 cm 1970365
11291
347
Glass-objects
Formába öntött üveg bonbonier, metszett, kis hibával, m: 17,5 cm 1973690
11292
347
Glass-objects
Vegyes patikai üveg tétel, 10 db, csorbákkal 1973687
11293
347
Glass-objects
Címeres "Kristály" csatos üveg, m: 34 cm 1973663
11294
347
Glass-objects
Üveg hamutartó, 2 db, kis csorbákkal, 13×13×7,5 és 14×15×3 cm 1859731
11295
347
Glass-objects
Nagyméretű üveg váza 25 cm 1955626
11296
347
Glass-objects
Piros pöttyös fújt kiöntő (2 db), jelzett (1142), m:11,5 cm 1936901
11297
347
Glass-objects
Retró festett üveg lámpabura, kis kopásokkal, d: 26 cm 1925234
11298
347
Glass-objects
1972659
11299
347
Glass-objects
Bene Csilla (?-?): Láng. Festett üveg, jelzett, fa keretben, sérült, 80x80x80 cm. 1973127
11300
347
Glass-objects
4 db mini üveg, m: 7 cm és 3,5 cm közötti méretben. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft