cca 1880 Zsolnay gyűrű 2 db (petróleumlámpához), kézzel festett porcel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/347/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/cca-1880-Zsolnay-gyuru-2-db-petroleumlampahoz-kezzel-festett-porcelanfajansz-jelzett-apr~II1973011
1973011
11153
347
11000
Leírás: cca 1880 Zsolnay gyűrű 2 db (petróleumlámpához), kézzel festett porcelánfajansz, jelzett, apró lepattanással a peremén, kopott, d:13,5 cm (2×)
: tánczos_gábor
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: