Zsolnay porcelán virágmintás csészealjak (3 db) és kistányér (1 db), m... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/347/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Zsolnay-porcelan-viragmintas-cseszealjak-3-db-es-kistanyer-1-db-matricas-jelzett-kopC3~II1973997
1973997
11136
347
Leírás: Zsolnay porcelán virágmintás csészealjak (3 db) és kistányér (1 db), matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 10 cmx3 és 15 cm.
: tánczos_gábor