Porcelán tárgyak (Zsolnay matricás kiöntő), apró kopás nyomokkal, össz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/347/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Porcelan-targyak-Zsolnay-matricas-kionto-apro-kopas-nyomokkal-osszesen-7-db~II1968571
1968571
11148
347
Kikiáltási ár:
1 800 Ft 4,86 EUR , 5,29 USD
Leírás: Porcelán tárgyak (Zsolnay matricás kiöntő), apró kopás nyomokkal, összesen 7 db
: turóczi_márk
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: