Limoges porcelán lábas tégely és tojás dobozka, részben kézzel festett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/347/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Limoges-porcelan-labas-tegely-es-tojas-dobozka-reszben-kezzel-festett-jelzett-fem-szerelC3~II1969429
1969429
11219
347
Leírás: Limoges porcelán lábas tégely és tojás dobozka, részben kézzel festett, jelzett, fém szerelékkel, apró kopásokkal, d: 6 cm
: turóczi_márk