Magyar emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 151

Mester Jenő (1882-1961)? ~1911. Dr. Chizsnei Cherven Flórisnak - Hálás tanítványai és tisztelői - 1861-1911 Br emlékplakett (37x55mm) T:2 patina HP 3573.
30396.

Mester Jenő (1882-1961)? ~1911. "Dr. Chizsnei Cherven Flórisnak - Hálás tanítványai és tisztelői - 1861-1911" Br emlékplakett (37x55mm) T:2 patina HP 3573.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Nagy István János (1938- ) Corvin Mátyás / MATTHIAS REX HVNGARIAE MCCCCLVIII - MCCCCXC kétoldalas Br plakett (89mm) T:2
30397.

Nagy István János (1938- ) "Corvin Mátyás / MATTHIAS REX HVNGARIAE MCCCCLVIII - MCCCCXC" kétoldalas Br plakett (89mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
Nagy Lajos (1949-) DN Bessenyei György Tanárképző Főiskola Nyíregyháza Br emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-2019) 1985. László Király / Szabolcsi Földvár Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina
30398.

Nagy Lajos (1949-) DN "Bessenyei György Tanárképző Főiskola Nyíregyháza" Br emlékérem (42,5mm) + Tóth Sándor (1933-2019) 1985. " László Király / Szabolcsi Földvár" Br emlékérem (42,5mm) T:1- patina

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. IV. Károly / 1916. December 30 koronázási zománcozott, bronzozott Fe plakett, jelzetlen Ag lemezérem rátéttel. Szign.: Katusch H. (65mm) T:1- laza rátét
30399.

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "IV. Károly / 1916. December 30" koronázási zománcozott, bronzozott Fe plakett, jelzetlen Ag lemezérem rátéttel. Szign.: Katusch H. (65mm) T:1- laza rátét

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Pató Róza (1934- ) 2004. Nagytétényi Kastélymúzeum - 1 Tétényi Korona ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
30400.

Pató Róza (1934- ) 2004. "Nagytétényi Kastélymúzeum - 1 Tétényi Korona" ezüstözött fém emlékérem (42,5mm) T:1 (eredetileg PP)

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Rácz Edit (1936-) DN Vezess Baleset Nélkül Mozgalom Br emlékplakett eredeti FŐVÁROSI KÖZLEKEDÉSBIZTONSÁGI TANÁCS tokban (94mm) T:2
30401.

Rácz Edit (1936-) DN "Vezess Baleset Nélkül Mozgalom" Br emlékplakett eredeti "FŐVÁROSI KÖZLEKEDÉSBIZTONSÁGI TANÁCS" tokban (94mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Rápolti Lajos (1880-1954) 1918. A közös munkában egyesült erővel 1918 Br emlékplakett (88,37g/54mm) T:2 Hungary 1915. United force in common work 1918 Br memorial plaque (88,37g/54mm) Sign.: Lajos Rápolti C:XF
30402.

Rápolti Lajos (1880-1954) 1918. "A közös munkában egyesült erővel 1918" Br emlékplakett (88,37g/54mm) T:2 Hungary 1915. "United force in common work 1918" Br memorial plaque (88,37g/54mm) Sign.: Lajos Rápolti C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Rónay Attila (1971-) ~2005. II. János Pál 1978-2005 / Karol Józef Wojtyia 1920-2005 aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP
30403.

Rónay Attila (1971-) ~2005. "II. János Pál 1978-2005 / Karol Józef Wojtyia 1920-2005" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:PP

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Schwartz István (1851-1924) 1885. Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Riegel Antalnak-Borszék - Az érdem jeléül kétoldalas Br emlékérem (65mm) T:2- patina,ph.
30404.

Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Riegel Antalnak-Borszék - Az érdem jeléül" kétoldalas Br emlékérem (65mm) T:2- patina,ph.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1967. Soltz Vilmos 1833-1901 / Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület Br emlékérem, hátoldalon gravírozva (68mm) T:2
30405.

1967. "Soltz Vilmos 1833-1901 / Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület" Br emlékérem, hátoldalon gravírozva (68mm) T:2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szege Sándor (1883-1945) 1924. Magyar Labdarúgók Szövetsége 1901 / Nemzeti-Liga-Bajn. 1936-37 II. Br díjérem füllel T:2
30406.

Szege Sándor (1883-1945) 1924. "Magyar Labdarúgók Szövetsége 1901 / Nemzeti-Liga-Bajn. 1936-37 II." Br díjérem füllel T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
19
Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. Kájlinger Mihály 1860-1924 Br plakett (60mm) T:2  HP 5590.
30407.

Sződy Szilárd (1878-1939) 1925. "Kájlinger Mihály 1860-1924" Br plakett (60mm) T:2 HP 5590.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft