Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 18

Amerikai Egyesült Államok 1979. Egyesült Nemzetek Szövetsége hivatalos emlékérem - 1979 Béke érem Br érem, peremén jelzett (38,5mm) T:1 (eredetileg PP) USA 1979. Official United Nations Commemorative Medal - 1979 Peace Medal Br commemorative medallion, hallmarked on edge (38,5mm) C:UNC (originally PP)
30853.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Ausztria 1757. Mariazell 600. évfordulója Cu zseton (28mm) T:2- Austria 1757. 600th anniversary of Mariazell cathedral Cu jeton (28mm) C:VF
30854.

Ausztria 1757. "Mariazell 600. évfordulója" Cu zseton (28mm) T:2- Austria 1757. "600th anniversary of Mariazell cathedral" Cu jeton (28mm) C:VF

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Ausztria 1855. IX. Pius / Szeplőtelen fogantatás dogmája Br emlékérem. Készítő: Carl Radnitzky (38mm) T:1- Austria 1855. Pius IX / Dogma of the Immaculate Conception Br medal. PIVS IX P MAX DECLARAT IMMACVLATAM 1854 / VIRGINI - SINE LABE COMNCEPRAE - MAGNAE SVAE DOMINAE - REGNVM MARIANVM - ANNO 1855 - PRID NON MAJI. Sign.: Carl Radnitzky (38mm) C:AU
30855.

Ausztria 1855. "IX. Pius / Szeplőtelen fogantatás dogmája" Br emlékérem. Készítő: Carl Radnitzky (38mm) T:1- Austria 1855. "Pius IX / Dogma of the Immaculate Conception" Br medal. "PIVS IX P MAX DECLARAT IMMACVLATAM 1854 / VIRGINI - SINE LABE COMNCEPRAE - MAGNAE SVAE DOMINAE - REGNVM MARIANVM - ANNO 1855 - PRID NON MAJI". Sign.: Carl Radnitzky (38mm) C:AU

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
15
Ausztria 1886. Bécsi Gravírozók Szövetkezete Br emlékérem, hátoldalán névre szóló gravírozással (50mm) T:2 patina Austria 1886. Engravers Cooperative of Vienna Br commemorative medal with engraving on reverse (50mm) C:XF patina
30856.

Ausztria 1886. "Bécsi Gravírozók Szövetkezete" Br emlékérem, hátoldalán névre szóló gravírozással (50mm) T:2 patina Austria 1886. "Engravers Cooperative of Vienna" Br commemorative medal with engraving on reverse (50mm) C:XF patina

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
30857.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
30858.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
ENSZ 1981. 6db klf Ag emlékérem, megcímzett érmés borítékon elsőnapi bélyegzős bélyeggel, eredeti gyűjtői albumban (0.925/38,5mm) T:PP United Nations 1981. 6pcs of diff Ag commemorative medals in envelope with first day issue stamp and certificate, in original collectors album (0.925/38,5mm) C:PP
30859.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Finnország 1972. Väinö Linna peremén jelzett Ag emlékérem (54,4g/0.999/45mm) T:2 Finland 1972. Väinö Linna hallmarked on edge commemorative medal (54,4g/0.999/45mm) C:XF
30860.

Finnország 1972. "Väinö Linna" peremén jelzett Ag emlékérem (54,4g/0.999/45mm) T:2 Finland 1972. "Väinö Linna" hallmarked on edge commemorative medal (54,4g/0.999/45mm) C:XF

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Finnország DN 1939-1940 Téli Háború aranyozott fém emlékérem (38mm) T:PP Finland ND 1939-1940 Winter War gold plated metal medallion (38mm) C:PP
30861.

Finnország DN "1939-1940 Téli Háború" aranyozott fém emlékérem (38mm) T:PP Finland ND "1939-1940 Winter War" gold plated metal medallion (38mm) C:PP

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Kanada DN 5db-os emlékérem tétel Alberta, Brit Columbia, Ontario, Új-Brunswick és az Északnyugati Területek hivatalos tartományi virágairól (31mm) T:2 Canada ND 5pcs of commemorative medallions of the official provincial flowers of Alberta, British Columbia, Ontario, New-Brunswick and Northwest Territories (31mm) C:XF
30862.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Nagy-Britannia 1902. VII. Eduárd és Alexandra koronázása Ag emlékérem (12,67g/0.925/31mm) T:1- Great Britain 1902. Coronation of King Edward VII and Queen Alexandra Ag commemorative medallion (12,67g/0.925/31mm) C:AU
30863.

Nagy-Britannia 1902. "VII. Eduárd és Alexandra koronázása" Ag emlékérem (12,67g/0.925/31mm) T:1- Great Britain 1902. "Coronation of King Edward VII and Queen Alexandra" Ag commemorative medallion (12,67g/0.925/31mm) C:AU

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Német Birodalom 1897. WILHELM DER GROSSE DEUTSCHER KAISER KOENIG VON PREUSSEN - ZUM ANDENKEN AN DEN HUNDERSTEN GEBURSTAG DES GROSSEN KAISERS WILHELM I 1797 - 22. MAERZ - 1897 kétoldalas Br emlékérem (40mm) T:2 fülhiány
30864.

Német Birodalom 1897. "WILHELM DER GROSSE DEUTSCHER KAISER KOENIG VON PREUSSEN - ZUM ANDENKEN AN DEN HUNDERSTEN GEBURSTAG DES GROSSEN KAISERS WILHELM I 1797 - 22. MAERZ - 1897" kétoldalas Br emlékérem (40mm) T:2 fülhiány

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft