cca 1880 Báró Máriássy János (1822-1905) altábornagy és felesége Szinyei Merse Emma, keményhátú fotó Doctor és Kozmata pesti műterméből, szép állapotban, 16×10,5 cm
cca 1914-1918 Katonák pakolnak le egy ház előtt teherautóról, Johann Danner k.u.k. Leutnant Kmdt. der Psotkraftwagenkolonne 2., hátoldalon pecséttel jelzett fotó, 15x10 cm
cca 1900 Osztrák-magyar százados, kitüntetésekkel, fotó kartonra kasírozva, ragasztott felirattal, körbevágva, 17x10 cm./
cca 1900 Austro-Hungarian cavalry captain (rittmeister), with medals, photo on board, with glued writing, cropped, 17x10 cm.