cca 1900 3 db nagyméretű tablókép, az egyik katonai, különféle műtermekből, az egyik szignózott (Brunhuber Béla, Budapest), kartonra ragasztva, különböző méretben
1897 A körmöcbányai főreáliskola II. osztálya, csoportkép, kartonra ragasztva, feliratozva, Franciscy Gyula körmöcbányai műterméből, hátulján pecséttel jelzett, 30×36 cm
cca 1890-1920 Vegyes fotó tétel, nagyrészt gyerekfotók, 5 db, 3 db keményhátú fotó, valamint 1 fotó, 1 fotólap, kettőn csoportképpel, egy színezett keményhátú fotóval (Miskolc, Barna Hugó), változó állapotban, 14x20 cm és 8x13 cm közötti méretben.
cca 1900 Fiatalurak, és mulató társaság, fotó kartonon, változó állapotban, az egyik karton sérült, foltos, a másik karton kissé foltos, 15x20 cm és 17x22 cm közötti méretben