Bolhapiac Tételek száma: 289
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1925954
11621
347
Flea Market
Régi nagyméretű zár 18 cm kapuzár kulcs nélkül, zárcímmel 1925951
11622
347
Flea Market
Régi pince, vagy kapuzár kulccsal 9 cm 1935711
11623
347
Flea Market
Hua&Xin Fekete, fejpántként is viselhető dekoratív sál 1934339
11624
347
Flea Market
Fém lámpaernyő, kopásnyomokkal, d: 23,5 cm 1955374
11625
347
Flea Market
Jelzés nélkül: Vándor a pléhkrisztus előtt, festett selyemkép, foltos, üvegezett fa keretben, 18×22 cm 1918314
11626
347
Flea Market
4 doboz üres diakeret, valamint 2 db diatartó, az egyikben diákkal. 1951965
11627
347
Flea Market
Clark Horgony selyemfényű horgolócérna, 10 db 80-as finomságú gombolyag, eredeti dobozában 1951988
11628
347
Flea Market
1 db fa hímzőráma, d: 17 cm 1946426
11629
347
Flea Market
Iparművész réz fali tál, d: 30 cm 1960462
11630
347
Flea Market
Festett fém szovjet tálca, 48×28 cm 1960511
11631
347
4600
Flea Market
Három részes alpakka reggeliző készlet, jelzettek 1973140
11632
347
Flea Market
Régi fűrész, sérült fogazattal, fa nyéllel, h: 31 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft