Széchenyi Zsigmond: Năhar. Indiai vadásznapló. 1-2. köt. Bp., 1940, Vajna és Bokor. Első kiadás. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Széchenyi Zsigmond: Alaszkában vadásztam. (1935 aug.-okt.). Bp., 1937, Vajna György és Társa. Első kiadás. Kopott gerincű vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Bertóti István: Vadgazdálkodás és vadászat. Bp., 1970, Mezőgazdasági Kiadó. Ötödik, bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, az elülső borítón hajtásnyommal, de belül jó állapotban.
Zalay Géza - Zalay József: A sörétlövés gyakorlata. Bp., 1982, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötésben, a hátsó borítón sérülésekkel, egyébként jó állapotban.
Dr. Felföldy Lajos: A vizek környezettana. Általános hidrobiológia. Bp.,1981, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 3500 példányban.