Magyarország

Tételek száma: 1094

1931 Budapest I. Naphegy, Czakó utca, Cziegler Jenő étterme, étterem terasz
20297.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Budapest I. Mátyás templom (budavári koronázótemplom) + Hiszekegy irredenta propaganda a hátoldalon (kopott sarkak / worn corners)
20298.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1900 Budapest I. Kilátás a Krisztinaváros felől, Lánchíd, Királyi vár. Divald Károly 28. sz. (r)
20299.
Anyagjel T3/4

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1907 Budapest I. Királyi vár Krisztinavárosi része. Divald Károly 664. sz. (EB)
20300.
Anyagjel T3

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1910 Budapest I. Szent Gellért szobor. 38. (EK)
20301.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
1902 Budapest I. Szent György tér, Honvédelmi Minisztérium. Kiadja Divald Károly 195. sz. (ázott / wet damage)
20302.
Anyagjel T3/4

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1898 Budapest I. Kilátás a Margitsziget felé, Margit híd, Országház. Kiadja Divald Károly Nr. 15. (EK)
20303.
Anyagjel T2/3

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1903 Budapest I. Mátyás templom, Szentháromság szobor, Királyi vár. Divald Károly 149. sz. (EB)
20304.
Anyagjel T3/4

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1911 Budapest I. Királyi vár
20305.
Anyagjel T2

1911 Budapest I. Királyi vár

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1900 Budapest I. Várbazár és Tabán. Ganz Antal 57.
20306.
Anyagjel T2

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1899 Budapest I. Mátyás templom. Divald Károly 8. sz. (fa)
20307.
Anyagjel T4

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1903 Budapest I. Királyi várbazár (b)
20308.
Anyagjel T4

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft