Hollóházi porcelán asztali készlet, 3 db, kopott, jelzett, 8×6- 15×15... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/346/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500007/Hollohazi-porcelan-asztali-keszlet-3-db-kopott-jelzett-8C3976-15C39715-cm~II1759122
1759122
11253
346
Leírás: Hollóházi porcelán asztali készlet, 3 db, kopott, jelzett, 8×6- 15×15 cm
: vörös_iván