Militária

Tételek száma: 27

~1944. Ifjúlevente próbajelvény hadifém jelvény (44x36mm) T:2 sérült tű Hungary ~1944. Levente qualification badge for the 18-year-old war metal badge (44x36mm) C:XF damaged needle
30924.

~1944. "Ifjúlevente próbajelvény" hadifém jelvény (44x36mm) T:2 sérült tű Hungary ~1944. "Levente qualification badge for the 18-year-old" war metal badge (44x36mm) C:XF damaged needle

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1944. Honvédpróba jelvény jó fokozata zománcfestett Al jelvény, hátoldalon 1944 Háborús Év jelzés (41x47,5mm) T:1- Hungary 1944. Levente qualification badge for those of military age, good grade enamel paintined Al badge, on reverse 1944 Háborús Év (41x47,5mm) C:AU  Sallay 192/b
30925.

1944. "Honvédpróba jelvény 'jó' fokozata" zománcfestett Al jelvény, hátoldalon "1944 Háborús Év" jelzés (41x47,5mm) T:1- Hungary 1944. "Levente qualification badge for those of military age, 'good' grade" enamel paintined Al badge, on reverse "1944 Háborús Év" (41x47,5mm) C:AU Sallay 192/b

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1944. Szent László Hadosztály Al csapatjelvény (63,5x44mm) T:2 oxidáció Hungary 1944. Szent László Hadosztály (Saint Ladislaus Division) Al division badge (63,5x44mm) C:XF corrosion  Sallay 99.
30926.

1944. "Szent László Hadosztály" Al csapatjelvény (63,5x44mm) T:2 oxidáció Hungary 1944. "Szent László Hadosztály (Saint Ladislaus Division)" Al division badge (63,5x44mm) C:XF corrosion Sallay 99.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
1964. Kiváló Szolgálatért Érdemrend aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, dísztokban + adományozói okirat T:1-  NMK 615
30927.

1964. "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel és szalagsávval, dísztokban + adományozói okirat T:1- NMK 615

Kikiáltási ár:
800 Ft
10
2007. Katonai Közlekedési Központ MH KKK sárgaréz betétes pajzs formájú kerámia plakett (190x121mm) T:1
30928.

2007. "Katonai Közlekedési Központ MH KKK" sárgaréz betétes pajzs formájú kerámia plakett (190x121mm) T:1

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
DN Zrínyi Iskola zománcozott, aranyozott jelvény (24x35mm) T:2
30929.

DN "Zrínyi Iskola" zománcozott, aranyozott jelvény (24x35mm) T:2

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
Belgium ~1950. Munka Érdemérem (2xklf) mellszalagon, egy váll-lapra varrva T2 Belgium ~1950. Labour Merit Civil Medal (2xdiff) with ribbon, both sewn an epaulet C:XF
30930.

Belgium ~1950. "Munka Érdemérem" (2xklf) mellszalagon, egy váll-lapra varrva T2 Belgium ~1950. "Labour Merit Civil Medal" (2xdiff) with ribbon, both sewn an epaulet C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Bulgária ~1933-1939. Európai Háborús Emlékérem 1915-1918 kitüntetés adományozói okirata, magyar személy számára. Bulgaria ~1933-1939. European War Commemorative Medal 1915-1918 awarding document of the decoration.
30931.

Bulgária ~1933-1939. "Európai Háborús Emlékérem 1915-1918" kitüntetés adományozói okirata, magyar személy számára. Bulgaria ~1933-1939. "European War Commemorative Medal 1915-1918" awarding document of the decoration.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Német Harmadik Birodalom ~1933-1945. DRKB (Német Veterán Szövetség) Arany Lövész Díj aranyozott fém kitűző (22x25mm) T:2 German Third Reich ~1933-1945. DRKB (German National Veterans Association) Shooting award in Gold gold plated metal pin (22x25mm) C:XF
30932.

Német Harmadik Birodalom ~1933-1945. "DRKB (Német Veterán Szövetség) Arany Lövész Díj" aranyozott fém kitűző (22x25mm) T:2 German Third Reich ~1933-1945. "DRKB (German National Veteran's Association) Shooting award in Gold" gold plated metal pin (22x25mm) C:XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Olaszország ~1900. Olasz Korona Rend Középkeresztje zománcozott, jelzetlen aranyozott Ag kitüntetés nyakszalag nélkül, miniatűrrel, a miniatűr előoldali medalionja hiányzik (51,5mm) T:2,2- a kitüntetés medalion része mozog Italy ~1900. Order of the Crown of Italy, Commander enamelled and gold plated Ag decoration without neckribbon, with miniature, the front medallion of the miniature is missing (51,5mm) C:XF,VF the center part of the decoration is loose
30933.

Olaszország ~1900. "Olasz Korona Rend Középkeresztje" zománcozott, jelzetlen aranyozott Ag kitüntetés nyakszalag nélkül, miniatűrrel, a miniatűr előoldali medalionja hiányzik (51,5mm) T:2,2- a kitüntetés medalion része mozog Italy ~1900. "Order of the Crown of Italy, Commander" enamelled and gold plated Ag decoration without neckribbon, with miniature, the front medallion of the miniature is missing (51,5mm) C:XF,VF the center part of the decoration is loose

Kikiáltási ár:
22 000 Ft
59,46
64,71
Szovjetunió 1968. 50 éves a Szovjet Fegyveres Erők sárgaréz kitüntetés mellszalagon + 1978. 60 éves a Szovjet Fegyveres Erők sárgaréz kitüntetés mellszalagon + 1979. A munka veteránja ezüstözött tombak kitüntetés mellszalaggal + 1988. 70 éves a Szovjet Fegyveres Erők sárgaréz kitüntetés mellszalagon T:1-,2  Soviet Union 1968. 50 Years of the Armed Forces of the USSR brass medal with ribbon + 1978. 60 Years of the Armed Forces of the USSR brass medal with ribbon + 1979. Veteran of Labor silver plated tombac decoration on ribbon + 1988. 70 Years of the Armed Forces of the USSR brass medal with ribbon C:AU,XF
30934.

Szovjetunió 1968. "50 éves a Szovjet Fegyveres Erők" sárgaréz kitüntetés mellszalagon + 1978. "60 éves a Szovjet Fegyveres Erők" sárgaréz kitüntetés mellszalagon + 1979. "A munka veteránja" ezüstözött tombak kitüntetés mellszalaggal + 1988. "70 éves a Szovjet Fegyveres Erők" sárgaréz kitüntetés mellszalagon T:1-,2 Soviet Union 1968. "50 Years of the Armed Forces of the USSR" brass medal with ribbon + 1978. "60 Years of the Armed Forces of the USSR" brass medal with ribbon + 1979. "Veteran of Labor" silver plated tombac decoration on ribbon + 1988. "70 Years of the Armed Forces of the USSR" brass medal with ribbon C:AU,XF

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Szovjetunió DN Mentő búvár - 70. évfordulója a Haditengerészeti Kereső- és Mentőszolgálatnak fém jelvény (51x48mm) T:2 Soviet Union ND Rescue diver - 70th Anniversary of Naval Search and Rescue Service metal badge (51x48mm) C:XF
30935.

Szovjetunió DN "Mentő búvár - 70. évfordulója a Haditengerészeti Kereső- és Mentőszolgálatnak" fém jelvény (51x48mm) T:2 Soviet Union ND "Rescue diver - 70th Anniversary of Naval Search and Rescue Service" metal badge (51x48mm) C:XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft