Tétel

Leírás:

Nagy-Britannia 1965. "Manchester United - Világkupa 1966" zománcozott, jelzett Ag jelvény kis tokban, "TAB" gyártói jelzéssel. A fémjelek alapján Birmingham-i gyártmány. (3,54g/0.958/20,5x20,5mm) T:1-,2 Great Britain 1965. "Manchester United - World Cup 1966" enamelled, hallmarked Ag badge in case, with "TAB" makers mark. According the hallmarks made in Birmingham. (3,54g/0.958/20,5x20,5mm) C:AU,XF

Kikiáltási ár:

55 000 Ft
170,81 EUR, 187,07 USD

Ajánlatom:

0 Ft

Megosztás:

Facebook Twitter G +

Tétel fotót készítette : tóth_tamás_géza

  • Hétfő-Szerda: 10-17

© 2011-2018 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.