Nyomtatványok Tételek száma: 222
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1961353
12946
346
Printed Materials
1941-1944 Nimród vadászlap több száma, egybekötve: 1941 II. (XXIX.) évf. 20. szám, 1943 IV. (XXXI.) évf. 14-32.,34-36. számok, 1944. V. (XXXII.) évf. 1-22., 24-35. számok. (Egybekötve.) Kissé kopottas félvászon-kötésben. 1942165
12947
346
Printed Materials
1942 Népújság, Nemzeti Újság, Új Nemzedék c. lapok háborús számai 1962553
12948
346
Printed Materials
1942 A Képes Vasárnap Vitéz Nagybányai Horthy István halálára kiadott gyász száma kis sérüléssel 1897203
12949
346
Printed Materials
1942 Kísérletekkel megállapított okkult tények.Felolvasta Zebegényi Elemér- Kézirat 14 p. Vízfoltos. 1965473
12950
346
Printed Materials
1942-1944 Délvidéki Szemle 7 száma. (I. évf. 3-5., 10. sz., II. évf. 3., 10. sz., III. évf. 1. sz.) Szerk.: Koltay Kastner Jenő. Papírkötésekben, intézményi bélyegzésekkel. 1382998
12951
346
Printed Materials
1942 Vitéz Irsy László (szerk.): Magyar építőművészet, 3 db. (1942. február, szeptember, december). Budapest, 1942, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói papírkötés. A borítók picit foltosak, szakadtak. 1967332
12952
346
Printed Materials
1943 Az Új Nemzedék c. újság két száma, valamint a Kis Ujság egy száma 1962805
12953
346
Printed Materials
1943 Hangya Naptár. XXI. évf. Szerk.: Fekete György. Nagyenyed, Hangya-Szövetség, (Victoria-ny., Temesvár) Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, sérült gerinccel, bejegyzésekkel, foltos lapokkal, megviselt állapotban. 1961388
12954
346
Printed Materials
1944-1949 Uj Magyar Asszony. Az Országos Református Nőszövetség Lapjának szórványszámai, egybekötve, az elején az I. évf. 1-3. számokkal, a végén körlevelekkel. Félvászon-kötésben. 1718779
12955
346
Printed Materials
1944-1945 Technika, 6 szám:
1944 Technika. A Magyar Mérnökök Lapja. 25. évf. 9. sz. Szerk.: Dr. Pattanttyús Á. Géza, Eőri Fintor Zoltán. Bp., "Élet"-ny.
1945 Technika. A Mérnöki Továbbképző Intézet Kiadványai 246-250. füzetek. Bp., "Élet"-ny. A 247. füzet borítója szakadt, hiányos. 1382958
12956
346
Printed Materials
1945-1948 Juhász Géza (szerk.): Magyarok folyóirat, 3 db. (I. évf. 2.,3. szám, IV. évf. 1. szám.). Budapest-Debrecen, 1945-1948, Ady Társaság-Magyar Élet Könyvkiadó - Székesfővárosi Irodalmi és Művészeti Intézet. Kiadói papírkötés. Az I./2. szám borítóján bejegyzés, a borítója picit szakadt, I./3. és IV./1. felvágatlan példányok. 1966080
12957
346
Printed Materials
1945 Pillanat. Az Új Hang 2. riportfüzete. Bp., 1945. február 24. Bp., Légrády, 8 p. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft