Militária

Tételek száma: 92

1907 K.u.k. Reichs-Kriegs-Ministerium által kiadott katonai kinevező okmány fotóval
12687.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1986 Juba Ferenc ismert tengerész saját kézzel írt levele Ferenczy Bélához + a 14. Torpedónaszád címere fotón
12688.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
9
1943 Meghívó Ludovika tisztavató ünnepségre borítékkal 22x16 cm
12689.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1900-1910 Várady Albert (1870-?) huszártiszt, későbbi ezredes, m. kir. varasdi 10. honvéd huszárezred tisztje, fotó kartonra kasírozva, körbevágott, feliratozva, kis kopásnyomokkal a felületén, 16x9 cm./ cca 1900-1910 Albert Várady (1870-) husar officer, later colonel, member of the Hungarian Royal 10th Husar Regiment of Varaždin, photo on board, cropped, with writing, with little wears on the face of the photo, 16x9 cm
12690.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9
1915 I. világháborús katona naplója. Világháborús katonadalok, rajzok, feljegyzések, valamint kb 20 db fotó, részben katonaiak, részben családiak
12691.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
11
1915 Franz Lindenmayer ezredesi kinevezése Krobatin hadügyminiszter aláírásával
12692.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
1894 Magyaróvár környéki falvakban katonai ellenőrzési szemle hirdetmánye 74x50 cm
12693.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1942 Bp., Honvédelmi ismeretek III-IV. gimnáziumi, polgári iskolai és népiskolai osztályok számára, 182p
12694.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Katona kitüntetésekkel, fém alapra rögzített fotónyomat, d: 15 cm
12695.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
12696.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
9
cca 1900-1918 24 db katonafotó berakóban, csoprtképek, hadifoglyok, téli egyenruihások.
12697.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
cca 1910-1930 Vegyes katonafotó tétel, 5 db, közte lovas katona fotóval, tábori kórházzal (Zita honvéd kórház), ..stb., fotólap, keményhátú fotó, fotó kartonon, változó állapotban, többnyire kopott kartonnal, 10x6 cm és 28x21 cm közötti méretben.
12698.

cca 1910-1930 Vegyes katonafotó tétel, 5 db, közte lovas katona fotóval, tábori kórházzal ("Zita honvéd kórház"), ..stb., fotólap, keményhátú fotó, fotó kartonon, változó állapotban, többnyire kopott kartonnal, 10x6 cm és 28x21 cm közötti méretben.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft