15029.
346. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 200 Ft
3,24 EUR, 3,53 USD
Pajeken J. Frigyes: A vörös kém. Elbeszélés Északamerika nyugati vadonjaiból. FordÃtotta GyÅ‘ry Loránd. Bp. é.n. Révai. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas, foltos borÃtóval