1 200 Ft
Fuchs, Eduard: Az újkor erkölcstörténete I-III. kötet. Bp.,é.n., Világirodalom-kiadás. Második kiadás. Számos képpel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kis kopásnyomokkal a borítókon, az első kötet gerincén sérüléssel, egyébként jó állapotban.