Szűcs Sándor: Pusztai szabadok. Rajzok a régi Alföld életéből. Bp.,195... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/346/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Tarsadalomtudomany~1500010/Szucs-Sandor-Pusztai-szabadok-Rajzok-a-regi-Alfold-eletebol-Bp-1957-Magveto-Kiadoi-fC3~II1936146
1936146
17240
346
Books: Social sciences
Leírás: Szűcs Sándor: Pusztai szabadok. Rajzok a régi Alföld életéből. Bp.,1957, Magvető. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
: ra