Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 50

17262.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
Dr. Noszlopi László: Jellemlátás és jellemigézés. Szent István Könyvek 118-19. Bp.,1935, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés.
17263.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Kelemen Béla: Német-magyar, és magyar-német kézi szótár I-II. rész. Bp., 1929, Athenaeum. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, az I. kötet gerince sérült, részben elvált.
17264.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Földes Béla: A socialimsus II. kötet. Bp.,1910, MTA, (Hornyánszky V.), 517+2 p. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
17265.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
17266.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17267.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
17268.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
[August Hermann Niemeyer (1754-1828)] Niemayer Ágoston Hermann: Nevelés és tanítás tudomány a szülék, a házi és oskolai tanitók számára. Irta német nyelven - -, a mint azt, az austriai oskolák állapotját is szem előtt tartván, a 6. kiadás szerént rövidebbre szabva kidolgozta Chimani Leopold. Magyarázta, s a hol szükségesnek láttzott, a magyar nevendékek szükségéhez alkalmaztatta Ángyán János. I. kötet: Nevelés-tudomány. II. kötet: A nevelés és tanítás tudomány. Bp.,1822-1833, Petrózai Trattner János Tamás, XXIV+408+2+293+11 p. Korabeli bőrkötés, kopottas borítóval, javított kötéssel, az első kötet címlapján, az azt követő 6-7 lapon és a második kötet utolsó lapján kisebb szakadásokkal, sérülésekkel, foltos. Ritka!
17269.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
17270.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Wildner Ödön: Nietzsche romantikus korszaka. Társadalomtudományi Könyvtár VIII. Bp., 1907, Politzer-féle Könyvkiadóvállalat, X+228 p. Korabeli egészvászon-kötésben, jó állapotban
17271.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Dr. Kiss Áron-Dr. Öreg János: Nevelés és Oktatástan. Bp., 1887, Dobrowsky és Franke, 184 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, Dávidházi J. könyvkötő kötés (Debrecen), márványozott lapélekkel, intézményi bélyegzőkkel. + Dr. Erődi Kálmán: Földrajz I. rész. : A magyar medence. A polgári fiú és leányiskolák I. osztálya számára. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner, 87+1 p. Átkötött kopottas félvászon-kötés, laza fűzéssel, kijáró lapokkal, intézményi bélyegzővel.
17272.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17273.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft