Könyvek: Minikönyvek Tételek száma: 29
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1962466
17474
346
Books: Minibooks
Janka Gyula: Miniatűr könyvek bibliográfiája 1945-1970. Bp., 1972, Műszaki Könyvkiadó. Minikönyv, műbőr kötésben, jó állapotban. 1962501
17475
346
Books: Minibooks
Móricz Zsigmond: A szerelmes levél. Bp., 1974, Szépirodalmi. Minikönyv, műbőr kötésben, kopással 1962481
17476
346
Books: Minibooks
Pastorale. Reich Károly rajzaival. Bp., 1974, Képzőművészeti Alap. Kiadói kartonált kötés 1047420
17477
346
Books: Minibooks
Janka Gyula: Miniatűr könyvek bibliográfiája 1971-1972. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó, 313. számozott példány. Kiadói aranyozott műbőr kötés, jó állapotban. 1967517
17478
346
Books: Minibooks
Állami Nyomda, bélyegblokkok gyűjteménye 1934-1987. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. 1967527
17479
346
Books: Minibooks
Tizenöt éves a munkásőr. Bp., Zrínyi. Kiadói műbőr kötés, kissé kopottas állapotban. 1967542
17480
346
Books: Minibooks
2 db minikönyv - Világbajnokság zöld gyepen + Az Újpesti Dózsa 30 éve. Kötetenként változó kötésben és állapotban. 1967509
17481
346
Books: Minibooks
Hűen az eskühöz. Képek a huszonöt éves munkásőrség életéből. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban. 1967531
17482
346
Books: Minibooks
A Magyar Posta és az UPU. 2 db minikönyv, jó állapotban. 1962470
17483
346
Books: Minibooks
Holbein: Haláltánc. Bp.,1974, Képzőművészeti Alap. Minikönyv. Könyvtervező: Janka Gyula Nyomda: Egyetemi Nyomda, Budapest Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban. 1962486
17484
346
Books: Minibooks
Móricz Zsigmond: Paprikaszagú levegőben. Szeged, 1974. Szegedi Nyomda. Könyvárusi forgalomba nem került. Csak 450 pld. Műbőr kötésben, papír védőborítóval. 1962477
17485
346
Books: Minibooks
Janka Gyula: Miniatűr könyvek bibliográfiája 1945-1970. Bp., 1972, Műszaki Könyvkiadó. Minikönyv, műbőr kötésben, kis kopással Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft