Rákosi Viktor: Bobby és Csiba. Két kutya története. Zádor István rajzaival. Bp.,[1928], Révai. Második kiadás. Fekete-fehér szövegközti és színes egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, jó állapotban.
[James] Fenimore Cooper: Skalpvadászok. Cooper összes indán történetei. (Vadölő, A vadon útjain, Bőrharisnya.) Az ifjúság számára átdolgozta: Szirmai Józsefné. Kolozsvári Sándor rajzaival. Bp.,1943,Dante. Egy egészoldalas színes és fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
Mark Twain: Koldus és királyfi. Elbeszélés. Fordította: Fái J. Béla. Bp., é.n., Révai. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, egy lap szakadt, ragasztott (157/158.), elülső szennylap hiányzik.
Walt Disney: Bernard és Bianka. Az egérrendőrség. Bp.,1992, Egmont-Pannónia. Kiadói papírkötés, az elülső borítója kissé gyűrött, a gerincen apró sérüléssel.