Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 153

Anoop Parikh: Kis terek, nagy ötletek. Fordította: Szűr-Szabó Katalin.+Nonie Niesewand: Előterek és nappalik. Fordította: V. Deák Éva. Bp.,1995-1996,Park. Kiadói kartonált papírkötés.
16662.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Csörgő Anikó-Csigó László: Évszakok a lakásban. Bp.,1998,Csodaország. Kiadói kartonált papírkötés.+Torday Aliz: Skandináv szellemben. Szép Otthon. Bp.,1987,Corvina. Kiadói papírkötés, sérült, ragasztott gerinccel.
16663.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Szőnyi Ottó: A kőröshegyi középkori templom. Bp., 1924, Műemlékek Országos Bizottsága. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
16664.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Kunst des Fernen Ostens. Landschaften, Blumen, Tiere. Prof. Dr. Otto Fischer bevezetésével. Iris Bücher. Kiadta: Hans Zbinden. Bern, 1935, Iris Verlag, 10+1 p.+XV t. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, védőfóliával, a gerincen kis sérüléssel. / Paperbinding, with little damaged in the spine, in German language.
16665.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Moderne Kunst in Meister-Holzschnitten. Nach Gemalden und Sculpturen Berühmter Meister Der Gegenwart. XIII. Band. Berlin, é.n. [cca 1900], Rich. Bong. Kiadói festett egészvászon borító, egész- és kétoldalas illusztrációkkal. Német nyelvű könyv a modern művészetről a XIX. század végéről. Megviselt állapotban. A borító kopott. A gerince sérült. A kötése meglazult, sérült. A könyvből számos lap hiányzik! /  Book about the modern art in german language, with one and two full-pages illustrations, from the end of the 19th century.  In poor conditions. The cover is worn. The spine and the binding are damaged. Some pages lost from the book.
16666.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Emil Naumanns Illustrierte Musikgeschichte. Vollständig neubearbeitet und bis auf die Gegenwart fortgeführt von Eugen Schmitz. Fünfte Auflage. Stuttgart-Berlin-Leipzig, (1921), Union Deutsche Verlagsgesellschaft. Félvászon kötés, színezett lapszélek, kissé kopott állapotban.
16667.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
G. Oprescu: Grigorescu. Bukarest, 1963, Meridiane Könyvkiadó, 180 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés.
16668.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16669.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
16670.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16671.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16672.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16673.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft