Porcelán Tételek száma: 123
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1956534
11227
345
Jelzett japán "Imari" tál, kézzel festett, kopásnyomokkal, d:27,5 cm 1956583
11228
345
Jelzett kínai kis váza, kézzel festett, hibátlan, m:14 cm 1956590
11229
345
Jelzett japán "Satsuma" mokkás csésze és alj párban, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, nagyon apró csorbával 1956075
11230
345
Jelzett kínai "Famille rose" tál, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, d: 20 cm 1956035
11231
345
Kínai "Famille Verte" teás kanna, fedő nélkül, kézzel festett, apró kopásnyomokkal, m:13,5 cm 1900132
11232
345
Virág mintás váza, jelzett (olvashatatlan), kézzel festett, apró csorba a tetején, m: 18,5 cm 1955410
11233
345
Porcelán kutyapár, kézzel festett, jelzés nélkül, hibátlan, 12×7 cm 1955426
11234
345
Porcelán kutyapár és liba (sérült), kézzel festett, jelzéssel és jelzés nélkül 1955392
11235
345
Jelzett kacsa pár, kézzel festett, hibátlan, m:12,5 cm 1956383
11236
345
Jaguáros dísztányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 31,5 cm 1954972
11237
345
Porcelán gyógynövénytartó, matricás, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 12 cm 1955443
11238
345
2 db fehérmázas porcelán: teás kancsó + cukortartó, jelzés nélkül, apró kopásokkal Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft