cca 1973-2000 Vegyes magyar térkép tétel, 4 db:
Tokajhegyalja borászati térképe, Magyarország vasúti térképe, Budapest kerékpárútjai, Magyar Népköztársaság államigazgatási térképe. Változó állapotban. Különféle méretben.
cca 1914-1935 Vegyes térkép tétel, Gergely Endre (1885-1938) térképész, m. kir. csendőr százados hagyatékából, nagyméretű Magyarország térkép szelvények, nagyrészt bejelölésekkel, színezésekkel, kivágásokkal, szakadásokkal, sérült állapotban, csak szelvények, nem teljes térképek, kb. 20-25 db nagyméretű szelvény.
1932 Csonka Magyarország gyümölcstermő területei és borvidékei beosztása, tervezte: Krausz György, Bp., Budapest Hírlapnyomda, lapszéli szakadással, a hátoldalon javított, 37x48 cm
1880 Nyitra megye közigazgatási térképe. Hátsek Ignác - A magyar szent korona országainak megyei térképei. Rajzolta Hátsek Ignácz. Budapest, 1880. Rautmann Frigyes Kiadó Hivatala Posner Károly Lajos. Határszínezett kőnyomat kis beszakadással, sérült paszpartuban 54x37cm