Térképek

Tételek száma: 62

1928 Budapest székesfőváros térképe. 2. Budapest belterülete, 1: 15000. Bp., M. Kir. Állami Térképészet, vászonra kasírozva, egy levél elvált a vászontól, foltos, kiadói tokban, a másik térkép, és a jegyzék hiányzik, 38x41 cm+Budapest térképe. A hátoldalán utcanévjegyzékkel, kiadó: Rácz Zoltán, Bp., Ujj István-ny., 51x41 cm,
12493.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1913 Atlasz a magyar történelem tanításához. Szerk.: Dr. Kogutowicz Károly. Bp.,1913, Magyar Földrajzi Intézet Rt. Kiadói egészvászon-kötés, a füzet teste kijár, a lapszélek foltosak.
12494.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
XIX. sz. Körösdombró - Dumbrava Dimbu Bancenilor erdélyi település telkeinek kézzel rajzolt térképe pausz papíron 50x40cm
12495.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1940 Kis világatlasz, Bp., Corvin, kis füzet, tűzött papírkötésben
12496.

Kikiáltási ár:
800 Ft
cca 1900 Heves vármegye térképe, tervezte: Gönczy Pál, kiadja: Posner Károly és Fia, 23,5×30,5 cm
12497.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Fenyves világatlasz. Bp.,(1934), Fenyves Áruház, 31 p. Papírkötésben, szakadt, ragasztott borítóval. + GKI Zsebatlasz. Bp., é.n., Geodéziai és Kartográfiai Intézet. Papírkötés, szakadt borítóval, 32 p.
12498.

Kikiáltási ár:
800 Ft
cca 1850 É-Ny Pest és környékének térképe. Angyalföld, Városliget, Fót. Vásznon. 43x50 cm
12499.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1940 Stoits György, Merre menjek? Budapest közlekedési térképe utcanévjegyzékkel, Bp. Dóczi Sándor, 62x48 cm.
12500.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
cca 1891 Salzburg, 1:75000, k.u.k. militär-geographisches Institut, 47,5×62 cm
12501.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
1911 A Lechtaler Alpok térképe / 1911 Large map of the Lechtaler Alps 90x70 cm
12502.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1904 A Langkofel és a Lella térképe / 1904 Austria large hiking map of Langofel and Lella 50x70 cm
12503.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1932 A Zitterthali Alpok nagyméretű térképe / Austria large hiking map of the Zitterthal Alps 75x90 cm
12504.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft