Nyomtatványok

Tételek száma: 200

1920-1923 a Turisták lapja két évfolyam egybekötve, érdekes írásokkal
12615.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1920 a Nyugat 2. félév lapszámai, egybekötve, félvászon kötésben, érdekes írásokkal, Dr. Geréb Lajos (?-?) ex libris-ével
12616.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
cca 1920 Magyar Acélárugyár hirdetmény. Puha merített papíron. 46x29 cm
12617.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1922 Új Auróra. MIPSZ Almanach az 1922. évre. Szerk.: Dr. Dobai János, Somoskeőy István. Somos István rajzaival. Pozsony, 1922, Concordia. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos gerinccel,16-25 oldalak között hiányzó lapokkal.
12618.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1923 A Salan nevű új desinficienssel végzett vizsgálatokról, különlenyomat a Gyógyászat Tudományos Közleményei 17-18. számából + leírás a Salan fertőtlenítőszerhez
12619.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
1923 Irredenta tablókép Jókai, Petőfi és Madách képével 33x34 cm Kis sérüléssel
12620.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
12621.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1926-1944 Vegyes nyomtatvány tétel, db, 2 db Rádióélet, 2 db Áller Képes Családi Lapja, 2 db Híd, 3 db Képes Vasárnap, 7 db Pesti Hírlap Vasárnapja, 13 db Magyar Nők Lapja, összesen 29 db. Változó, többnyire szakadt, viseltes állapotban. A Magyar Nők Lapja rossz, széteső, viseltes állapotban.
12622.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
12623.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1926 Turisták Lapja Folyóirat. A turistaság és honismeret terjesztése. Szerkesztette: Déry József. Képekkel. Budapest, Élet Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 6 szám félvászon kötésben egybekötve. Az első pár oldal elázott.
12624.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1927-1940 a Turisták lapja 4 és a Természettudományi közlöny 2 lapszáma, számos érdekes írással
12625.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1927 Bőrgyógyászati Urológiai és Venerologiai Szemle. 1927. V. évf. 1-12 sz. Félvászon-kötésben.
12626.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft