Nyomtatványok Tételek száma: 200
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1955377
12579
345
Printed Materials
cca 1900 Néhány darab régi kotta és kottafüzet vegyes állapotban 1926238
12580
345
Printed Materials
cca 1900-1920 Kottagyűjtemény, számos izgalmas nótával, díszesen illusztrált címlapokkal, közte litográfiákkal. Félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel. 1565952
12581
345
Printed Materials
1901 Litografált, dombornyomott könyvecske. Gott ist die Liebe. / Embossed litho booklet. 12p. 1565960
12582
345
Printed Materials
1901 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 10x13 cm 1565957
12583
345
Printed Materials
1901 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 11x8 cm 1565963
12584
345
Printed Materials
1901 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 14x9 cm 1565953
12585
345
Printed Materials
1901 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 6x10 cm 1565964
12586
345
Printed Materials
cca 1900 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 10x8cm 1565966
12587
345
Printed Materials
1901 Litografált, dombornyomott confirmációs emlékkártya. / Embossed litho confirmation booklet. 12x9cm 1663865
12588
345
Printed Materials
1901 Szeged, a Szeged és Népe c. kiadvány előfizetési íve + 1938 A Révai testvérek kiadványjegyzéke 66p. 1809534
12589
345
Printed Materials
1902-1904 Magyar Gyáriparosok Országos Szövetsége közlemények 3.,6.,9.10-15. számok,1902. október, április,december;1904. február, május,július,október, november,december, összesen 8 szám. (Egykötve.) Bp.,1902-1904, Pesti Lloyd-Társulat-Pallas. Korabeli átkötött félvászon-kötés, az első szám címlapja kijár, a gerincen kis sérülés. Benne számos érdekes korabeli írással. 1922420
12590
345
Printed Materials
1902 Budapest, Szabályrendelet a bérkocsi iparról 8p. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft