Tétel

Katalógusszám:

12458.
345. Lezárult gyorsárverés
Militária

Kikiáltási ár:

1 200 Ft

34

Leírás:

cca 1900 Arthur Kottas von Heldenberg (?-?) huszár százados tisztjével, m. kir. varasdi 10. honvéd huszárezred tagjával, fotó kartonra kasírozva, kopott feliratozással, körbevágva, a felülete sérült, kopott, 10x18 cm. / cca 1900 Arthur Kottas von Heldenberg (?-?) rittmeister (cavalry captain), with his army officier, the member of the 10th Varazdin Honved Hussars, photo on board, with writings, cropped, with worn and damaged on the surface, 10x18 cm.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : lászló_lili

Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: