2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
2 db retró balatoni szuvenír: Aquincumi porcelán tálka, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, d: 9,5 cm + fém halacska asztali dísz, fa talapzaton, m: 5,5 cm