Könyvek: Vallás

Tételek száma: 59

17110.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
17111.

Kikiáltási ár:
4 200 Ft
11,35
12,35
II. János Pál pápa életének képes krónikája. 1920-2005. Bp.,2005, Panoráma. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17112.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
17113.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Henri Didon: Jézus élete. Fordította: Zigány Árpád. Bp., 1935. Szentírás Egyesület. Kiadói festett, vaknyomott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, picit dohos.
17114.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Vegyes könyvtétel, 2 db:   Hangay Zoltán: A pápák könyve. A római pápák Szent Pétertől II. János Pálig. Bp.,1991, Trezor. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.   Engelbert Kirschbaum: Az apostol-fejedelmek sírjai. (Szent Péter, és Szent Pál Rómában.) Bp.,1987, Szent István. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17115.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
A biblia felfedezése sorozat 3 kötete (2.,3.,5.): Ószövetség: Mózes, Józsua, A bírák, A királyok. Saul. Dávid. Salamon. A babiloni száműzetés. Bp.,1989-1990, Larousse-Fabula. Kiadói kartonált papírkötés.
17116.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Goffine Lénárt katholikus oktató és épületes könyve. Átdolgozta Steck Xav. Ferencz. Bp.,[1903], Szent István-Társulat. Negyedik, átdolgozott kiadás. XXIV+936 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé laza fűzéssel, márványozott lapélekkel.
17117.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17118.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
A katolikus út. Szerk.: Possonyi László. Angelus katolikus könyvek. Bp.,(1942), Timár. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
17119.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
A Bhagavad Gita. Úgy, ahogy van. hn., é.n., The Bhaktivedanta Book Trust. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17120.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17121.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft