15009.
345. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, helytörténet
1 600 Ft
4,32 EUR, 4,71 USD
Karl Baedeker: Oberitalien mit Ravenna, Florenz und Livorno. Handbuch für Reisende. Leipzig, 1911, Verlag von Karl Baedeker, LXX+710 p. Tizennyolcadik kiadás. Térképekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, kissé sérült gerinccel. / Linen-binding, in German language. Eighteenth edition.