Csonti Szabó István: A konyhakerti termények okszerű termesztése. Bp.,1946, Pátria, 259 p. V., javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval, kissé hiányos gerinccel.
Jaszovszkyné Bárány Erzsébet: Háztartási és nevelési ismeretek a polgári leányiskolák IV. osztálya számára. Bp.,1945, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, kissé viseltes állapotban.
Rudinai Molnár István: A fatenyésztés. Különös tekintettel a községi faiskolákra és befásításokra. A m. kir. földmivelésügyi minister kiadványai 10 sz. Bp.,1911, Pallas, 370 p. Hetedik, átnézet és bővített kiadás. Szövegközti ábrákkal. Korabeli átkötött kopottas félvászon-kötésben, de belül jó állapotban.
Dr. Gottfried Amann: Pilze des Waldes. Radebeul-Berlin, én., Neumann. Német nyelven. Színes táblákkal. Kiadói egészvászon-kötés, az egyik táblán kis sérüléssel.
Szipvakovszkij: A gyümölcsök trágyázása. Fordította: Bíró Elek. Bp.,1953, Mezőgazdasági. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Megjelent 2000 példányban.