16707.
345. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: ÉpÃtészet, művészet
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Malonyai DezsÅ‘: A magyar nép művészete I. Reprint. A kalotaszegi magyar nép művészete. Bp., 1909, Franklin-Társulat (1985, Helikon). Hasonmás kiadás számos képpel, műmelléklettel és szÃnes táblával, kiadói festett aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban tékával