1 000 Ft
Hermann Settegast: Der deutschen Freimaurerei. Berlin, 1897, Emil Goldschmidt, 1 t.+XI+308 p. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, de egyébként jó állapotban. Zádor István (1882-1963): Keblovszky M. Lajos Dr. ex libris, klisé, papír, jelzett a nyomaton, 8x5 cm. (Keblovszky M. Lajos névbejegyzésével, dátumozva (1903.))