Kádár Katalin (1951- ): Fűzfa. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. 20x3... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/345/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Kadar-Katalin-1951-Fuzfa-Szinezett-rezkarc-papir-Jelzett-20x30-cm~II1895987
1895987
10078
345
Kikiáltási ár:
2 400 Ft 6,49 EUR , 7,06 USD
Leírás: Kádár Katalin (1951- ): Fűzfa. Színezett rézkarc, papír. Jelzett. 20x30 cm
: vörös_iván
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: