Zsolnay antik áttört tál, kézzel festett, jelzett (TJM), kopásokkal,... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/344/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~8/Zsolnay-antik-attort-tal-kezzel-festett-jelzett-TJM-kopasokkal-22C39710-5C39712-cm~II1916903
1916903
11249
344
46000
Leírás: Zsolnay antik áttört tál, kézzel festett, jelzett (TJM), kopásokkal, 22×10,5×12 cm
: turóczi_márk