Martinroda német porcelán tétel: 2 db kis tégely + 2 db kis áttört tál... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/344/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~8/Martinroda-nemet-porcelan-tetel-2-db-kis-tegely-plus-2-db-kis-attort-talka-matricas-jelzette~II1948192
1948192
11295
344
Leírás: Martinroda német porcelán tétel: 2 db kis tégely + 2 db kis áttört tálka, matricás, jelzettek, apró kopásokkal, különböző méretben
: turóczi_márk