2 db Korondi fazekas tárgy: gyertyatartó, váza, zöld mázas kerámia, je... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/344/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Keramiak~34/2-db-Korondi-fazekas-targy-gyertyatarto-vaza-zold-mazas-keramia-jelzettek-apro-kopasokk~II1952619
1952619
11149
344
Art-ceramics
Leírás: 2 db Korondi fazekas tárgy: gyertyatartó, váza, zöld mázas kerámia, jelzettek, apró kopásokkal, különböző méretben
: turóczi_márk