Magyar emlékveretek, plakettek Tételek száma: 49
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1927347
30497
344
Hungarian commemorative medals and plaques
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1938. " 'Budapest' Sportegyesület Emlékérme 1912-1938" Br emlékérem (59mm) T:2,2- ph. 1943666
30498
344
Numizmatika
Madarassy Walter (1909-1994) 1969. "Magyar Állami Földtani Intézet" cserép plakett (70mm) + adományozói papír T:2 1951953
30499
344
Numizmatika
Pataky Béla (1932-) 1985. "Budapest - Vigadó / EAEG 47th Meeting and Technical Exhibition" Br érem (70mm) T:1- 1924359
30500
344
Numizmatika
Pátzay Pál (1896-1979) DN "Mathias Rex Hungariae" préselt réz plakett márványlapon, hátoldalán (78x61mm) T:2 1913753
30501
344
14000
Numizmatika
Rajki László (1939- ) DN "Móricz Zsigmond 1879-1942" egyoldalas, nagyalakú Br plakett (145mm) T:1-,2 kis patina 1943155
30502
344
Numizmatika
Róna József (1861-1939) 1911. "Országos Magyar Képzőművészeti Társulat" Br plakett (88x60,4mm) T:2-,3 több ph.
Hungary 1911. "Hungarian National Association of Fine Arts" Br plaque. Sign.: József Róna (88x60,4mm) C:VF,F seveeral edge errors
HP 4511. 1945868
30503
344
Numizmatika
Rónay Attila (1971-) 2007. "Puskás Ferenc 1927-2006" patinázott Ag emlékérem tanúsítvánnyal (15,6g/0.999/42,5mm) T:1 1734389
30504
344
Numizmatika
Szabolcs Péter (1942-) 1985. "MÉE XV. Vándorgyűlése - Zalaegerszeg / Deák Ferenc - A haza bölcse" emlékérem hátlapi gipsz nagymintája (135mm) T:1-
Adamo ZE3 1951529
30505
344
Numizmatika
Ifj. Szlávics László (1959-) 2016. "Nemzetünk forradalmai / 1956-os forradalom és szabadságharc" aranyozott Br emlékérem dísztokban (40mm) T:PP 1945993
30506
344
Numizmatika
Tóth Sándor (1933-) Br emlékplakett "József Attila Emlékbizottság Makó 1971 TS" (87mm) T:2 kis foltokban patina 1951872
30507
344
Numizmatika
Vincze Dénes (1914-1972) ~1960. 2db-os szocreál emlékplakett tétel (81mm) T:2 1943256
30508
344
Numizmatika
Zsákodi Csiszér János (1883-1953) 1928. Magyar Anyák Nemzeti Ünnepe ezüstözött emlékplakett (40mm) T:3 ph. patina karc hajlott Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft