1945 Németország megszállási zónái, térkép, "Comiét international de la croix rouge, Geneve" illetve "25 Oct. 1945" bélyegzőkkel, hajtott, foltos, 21×29,5 cm
cca 1940 L'Europe en Automobile. Guide Officieé de L'Assiciation Internationale des Automobile-Clubs Reconnus. Sérült gerincű, kopott egészvászon-kötésben, egy lap kijár, az eleje hiányos, javított kötéssel, kissé viseltes állapotban.
1680 Frederick de Wit (1629/1630-1706): Comitatus Namurci Tabula In Lucem, Namur megye térképe. Kézzel színezett rézmetszet. Körbevágott, az alsó szélén hiánnyal, restaurált, paszpartuban, 37x55 cm./
1680 Frederick de Wit (1629/1630-1706): Comitatus Namurci Tabula In Lucem, hand colored copper engraving. With lack on the bottom, restored, in passepartout, 37x55 cm.
XIX. sz. Tlács, Acsuca, Gyalu Talácsului erdélyi település telkeinek kézzel rajzolt térképe pausz papíron / Hand drawn map of Transylvanian village 78x47 cm
B[lasius] Kozenn: Geographischer Schul-atlas für Gymnasien, Real- und Handelsschulen. Wien,é.n., Eduard Hölzel's Verlag, 10 p.+38 t. 23. kiadás. Átkötött félvászon-kötés, javított kötéssel, kis szakadásokkal a lapokon. Doby Jenő (1834-1907) grafikus, és fia Doby Géza (1877-1968) biokémikus névbejegyzéseivel.